logo

گروه فناوری اطلاعات رادپندار


هسته اولیه گروه رادپندار حدود 10 سال پیش فعالیت خود را در زمینه وب و تجارت الکترونیک آغاز کرد .از زمان شروع کار همواره به دنبال جلب رضایت مشتری وبروز رسانی دانش خود در این زمینه بودیم . در حال حاضر این گروه با دارا بودن متخصصانی جوان با انگیزه و خلاق و تجربه قریب به یک دهه فعالیت می کوشید نام خود را جاودان کند.
email
09356255505

طراحی سایت در کرمان

امروزه طراحی سایت مناسب برای هر کسب و کاری ضروری است. سایت شما معرف کسب و کار شما در بُعد جهانی است و می‌تواند کسب و کار شما را به خارج از مرز‌های جغرافیایی آن هدایت کند.

اینکه شما به چه نوع وبسایتی نیاز دارید و چه استراتژی برای طراحی سایت و فعالیت آن داشته باشید مبحث  بسیار کلیدی است. در ادامه به معرفی برخی از شیوه‌های طراحی سایت می‌پردازیم، امیدواریم که این مطلب بتواند راهگشای شما جهت انتخاب راه درست برای طراحی سایتتان باشد.

ما در کنار شما هستیم و می‌توانید جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برای سفارش طراحی سایت باید چی بدونیم؟

برای سفارش سایت شما باید در آغاز کار با انواع طراحی سایت آشنا بشوید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خوتان انتخاب کنید. در ادامه توضیحی کوتاه درباره‌ی انواع طراحی وبسایت به شما ارائه دادیم تا در این راه به شما کمک کنیم.

طراحی سایت وردپرسی

وردپرس یک سیستم مدریت محتوا(CMS) متن‌باز (Open Source) است که قابلیت تولید انواع وبسایت ها اعم از شرکتی، فروشگاهی و… را دارد. به طورخلاصه در حال حضر وردپرس یکی از قدرتمندترین سازنده های سایت است.

از مزایای وردپرس می‌توان به هزینه پایین طراحی و طراحی سریع اشاره کرد. درکنار این مزایا وبسایت‌های وردپرسی همراه با محدودیت‌هایی هستند که شاید نتواند نیاز کسب‌وکارهایی که استراتژی پیچیده و خاص دارند را برطرف کند.

طراحی سایت کرمان

مزایا

معایب

طراحی سایت کرمان

طراحی سایت اختصاصی

درکنار طراحی سایت با سیستم‌‌های مدیریت محتوایی مانند وردپرس، طراحی سایت اختصاصی وجود دارد که هر عنصر در وبسایت براساس نیاز و سلیقه شما طراحی می‌شود.

نیاز‌ها، استراتژی‌ها، سلایق و محتوای شما در درجه اول قرار می‌گیرد و وبسایت پیرامون آن طراحی می‌شود. درطراحی وبسایت اختصاصی محدودیتی وجودندارد و امکانات این وبسایت‌ها به میزان درخواست و سرمایه‌گذاری شما بستگی دارد. در طراحی وبسایت‌های اختصاصی شما هر زمان به مقدار که بخواهید می‌توانید وبسایت خودتان را توسعه دهید.

مزایا

معایب

شما به کدام نوع طراحی نیاز دارید؟

اگر شما زمان زیادی برای برای راه‌اندازی وبسایت خودتان ندارید و یا بودجه محدودی دارید به شما توصیه میکنیم که شروع کار خود را با طراحی وردپرسی آغاز کنید و در آینده در صورت تغییر برنامه و استراتژی کسب‌وکار شما می‌توانید به سمت وبسایت‌های اختصاصی بروید.

ولی اگر از همان ابتدا نیاز به ویژگی های خاصی دارید و بهتر است کار خود را  با طراحی وبسایت اختصاصی شروع کنید. طراحی وبسایت شما بستگی به مشخصات پروژه شما دارد و باید بر اساس آن تصمیم‌گیری شود. برای اینکه بهترین تصمیم را درباره‌ وبسایت خوتان بگیرید میتوانید از ما مشاوره رایگان بگیرید.

روند طراحی سایت در شرکت رادپندار

قبل از قرارداد

 

در اولین گام در راد پندار برای طراحی یک سایت، با توجه به نیازها و خواسته های کارفرمای محترم، مشاوره های لازم برای انتخاب نوع طراحی سایت و شیوه ی اجرا و راهبری کار بیان می شود.

پس انعقاد از قرارداد


پس از تصمیم کارفرمای محترم قرارداد بین طرفین منعقد می گردد .

در اولین مرحله پس از عقد قرارداد محتوا اولیه از کارفرما تحویل گرفته می شود و کار طراحی سایت با توجه به پیوست قرارداد که مورد توافق طرفین بوده شروع می شود.

پس از آماده شدن نمونه اولیه، نمونه اولیه طراحی سایت در اختیار کارفرما قرار می گیرد و کارفرما چندین روز فرصت تست و بررسی نمونه اولیه را دارد در این مدت نکاتی که کارفرما درباره نمونه اولیه مشاهده نموده را بیان میکند و پس از بررسی نکات و رفع ایرادات احتمالی نسخه بعدی سایت آماده میشود حالا دوباره کارفرما فرصت بررسی طراحی سایت و ارائه نظرات خود را دارد تا طراحی سایت از نظر کارفرما نهایی شود.

مرحله بعدی ورود محتوای اولیه سایت است . پس از ورود محتوا مرحله بعدی کنترل کیفیت طراحی سایت است. در مرحله کنترل کیفیت چک لیست سئو پایه، چک لیست امنیت و چک لیست عمومی سایت بررسی می شود و پس از تایید تمام موارد، سایت آماده است و برروی هاست و دامین اصلی تحویل کارفرما می گردد.

پس از تحویل سایت

 

پس از تحویل طراحی سایت نوبت به آموزش بروزرسانی سایت به کارفرما می باشد. آموزش های بروزرسانی سایت به صورت حضوری وآنلاین بسته به شرایط و نیاز کارفرما برگزار می گردد و همچنین کلیه جلسات به صورت ویدئویی ضبط می گردد و در پایان آموزش در اختیار کارفرما قرار می گردد. و از حالا به بعد پشتیبانی سایت توسط راد پندار آغاز می گردد.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید