سئو در کرمان

سئو (seo) یا بهینه‌سازی برای موتور‌های جستجو نام کار و فرآیندی است که به وبسایت شما کمک می‌کند تا افراد بیشتری در گوگل و سایر موتور‌های جستجو مهم  وبسایت شما را پیدا کنند.

نتایج گوگل، لینک‌هایی هستند که مرتبط با موردجستجو، قابل اعتماد و معتبر هستند. اعتبار وبسایت شما با ارتباط دادن شما با سایر صفحات در وب ارزیابی می‌شود، هر چند عوامل دیگری نیز وجود دارد. به زبان ساده سئو کاری می‌کند که وبسایت شما درنظر گوگل قابل اعتماد و معتبر باشد و آن را در جستجو‌ها بالاتر از سایر نتایج نشان دهد.

بهینه سازی سایت در کرمان

چرا به سئو در کرمان نیاز داریم؟

فرض کنید که شما صاحب یک مغازه هستید، ازهر ده نفری که وارد مغازه شما می‌شوند چند نفر خرید می‌کنند؟ سه یا چهار نفر؟ حالا اگر مغازه شما در جایی شلوغ باشد که تعداد زیادی بازدیدکننده داشته باشد قطعا فروش شما هم ییشتر می‌شود و شما هم اعتبار بیشتری کسب می‌کنید.

داشتن سئوی خوب باعث قرار گرفتن در رتبه‌های بالا گوگل می‌شود، و این دقیقا مانند قرار گرفتن کسب‌ و کار آنلاین شما در یک خیابان شلوغ است که باعث افزایش بازدید و فروش شما می‌شود.

سئو سایت در کرمان
سئو در کرمان

آمار ها نشان می‌دهد که بیش از 50 درصد افرادی که کلمه یا عبارتی را در گوگل جستجو می‌کنند روی سه لینک اول کلیک می‌کنند و از خدمات و محصولات این وبسایت‌ها بهره می‌برند.

درحالی که این درصد برای رتبه‌های زیر ده به کمتر از 2 می‌رسد، در اینجا اهمیت سئو برای کسب و کار ‌های آنلاین به خوبی مشخص می‌شود.

 

کاربرد سئو سایت در کرمان

سئو در کرمان فقط راجب بهینه سازی برای موتور‌های جستجو نیست، بلکه راجب بهبود رابط کاربری نیز هست، قرار گرفتن در نتیجه‌های اول گوگل باعث اعتماد کاربر به وبسایت شما نیز می‌شود.

سئوی خوب باعث می‌شود صفحه‌های شما در شبکه مجازی نیز رونق بگیرد، زیرا افرادی که وارد وبسایت شما می‌شوند به احتمال زیاد دنبال کننده صفحه شما در فضای مجازی نیز خواهند شد.

سئوی خوب باعث ‌می‌شود که شما در رقابت با وبسایت های مشابه خودتان با بالاتر بودن در نتایج گوگل پیروز باشید.

قیمت سئو در کرمان

قیمت سئو سایت در کرمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل می‌توانند به دو دسته عوامل مربوط به سایت شما و میزان رقابت در کلمات کلیدی مدنظر تقسیم شوند. به  دلیل اینکه این عوامل بسیار متغیر هستند، معمولا سئو در کرمان قیمت مشخص و ثابتی ندارد و بعد از بررسی کامل وبسایت و و رقبا شما، قیمت خدمات اعلام می‌شود.

برای مشاوره رایگان سئو با ما تماس بگیرید