logo

گروه فناوری اطلاعات رادپندار


هسته اولیه گروه رادپندار حدود 10 سال پیش فعالیت خود را در زمینه وب و تجارت الکترونیک آغاز کرد .از زمان شروع کار همواره به دنبال جلب رضایت مشتری وبروز رسانی دانش خود در این زمینه بودیم . در حال حاضر این گروه با دارا بودن متخصصانی جوان با انگیزه و خلاق و تجربه قریب به یک دهه فعالیت می کوشید نام خود را جاودان کند.
email
09356255505

سئو در کرمان

سئو (seo) یا بهینه‌سازی برای موتور‌های جستجو نام کار و فرآیندی است که به وبسایت شما کمک می‌کند تا افراد بیشتری در گوگل و سایر موتور‌های جستجو مهم  وبسایت شما را پیدا کنند.

نتایج گوگل، لینک‌هایی هستند که مرتبط با موردجستجو، قابل اعتماد و معتبر هستند. اعتبار وبسایت شما با ارتباط دادن شما با سایر صفحات در وب ارزیابی می‌شود، هر چند عوامل دیگری نیز وجود دارد. به زبان ساده سئو کاری می‌کند که وبسایت شما درنظر گوگل قابل اعتماد و معتبر باشد و آن را در جستجو‌ها بالاتر از سایر نتایج نشان دهد.

سئو کرمان

چرا به سئو نیاز داریم؟

فرض کنید که شما صاحب یک مغازه هستید، ازهر ده نفری که وارد مغازه شما می‌شوند چند نفر خرید می‌کنند؟ سه یا چهار نفر؟ حالا اگر مغازه شما در جایی شلوغ باشد که تعداد زیادی بازدیدکننده داشته باشد قطعا فروش شما هم ییشتر می‌شود و شما هم اعتبار بیشتری کسب می‌کنید.

داشتن سئوی خوب باعث قرار گرفتن در رتبه‌های بالا گوگل می‌شود، و این دقیقا مانند قرار گرفتن کسب‌ و کار آنلاین شما در یک خیابان شلوغ است که باعث افزایش بازدید و فروش شما می‌شود.

سئو در کرمان
سئو در کرمان

آمار ها نشان می‌دهد که بیش از 50درصد افرادی که کلمه یا عبارتی را در گوگل جستجو می‌کنند روی سه لینک اول کلیک می‌کنند و از خدمات و محصولات این وبسایت‌ها بهره می‌برند.

درحالی که این درصد برای رتبه‌های زیر ده به کمتر از 2 می‌رسد، در اینجا اهمیت سئو برای کسب و کار ‌های آنلاین به خوبی مشخص می‌شود.

 

تأثیر سئو

سئو فقط راجب بهینه سازی برای موتور‌های جستجو نیست، بلکه راجب بهبود رابط کاربری نیز هست، قرار گرفتن در نتیجه‌های اول گوگل باعث اعتماد کاربر به وبسایت شما نیز می‌شود.

سئوی خوب باعث می‌شود صفحه‌های شما در شبکه مجازی نیز رونق بگیرد، زیرا افرادی که وارد وبسایت شما می‌شوند به احتمال زیاد دنبال کننده صفحه شما در فضای مجازی نیز خواهند شد.

سئوی خوب باعث ‌می‌شود که شما در رقابت با وبسایت های مشابه خودتان با بالاتر بودن در نتایج گوگل پیروز باشید.

برای مشاوره رایگان سئو با ما تماس بگیرید